WARSZAWA: 12:06 | LONDYN 10:06 | NEW YORK 05:06 | TOKIO 19:06

Współpraca Akademii Morskiej w Szczecinie z uczelnią morską w Baku

Dodano: 25 maj 2015, 11:48

Rozwój współpracy w dziedzinie żeglugi morskiej pomiędzy Polską a Azerbejdżanem, wspólne działania na rzecz rozwoju żeglugi międzynarodowej, w tym bliskiego zasięgu oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa morskiego i ochrony środowiska to główne cele podpisanej 20 maja 2015 r. umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Azerbejdżanu. Dzień po podpisaniu umowy, przedstawiciele Azerbejdżanu odwiedzili gdański port, gdzie zapoznali się z aktualną sytuacją portu oraz planami jego rozwoju.
Warto przypomnieć, że również Akademia Morska w Szczecinie od wielu lat współpracuje z Państwową Akademią Morską w Baku. W ramach współpracy, pracownicy Ośrodka Szkoleniowego Ratownictwa Morskiego oraz Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich AM w Szczecinie szkolili instruktorów akademii w Baku. Pracownicy azerskiej uczelni morskiej gościli w Akademii Morskiej w Szczecinie, gdzie poznali możliwości uczelni w zakresie podejmowania studiów przez obcokrajowców, realizowanych badań naukowych, a także różnego rodzaju międzynarodowych projektów naukowych i dydaktycznych.
amszczecin_logo
Umowa_d2

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-26

1 EUR - 4,3117 1 USD - 3,9776
1 CHF - 4,5208 1 GBP - 5,0435

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin