WARSZAWA: 18:35 | LONDYN 16:35 | NEW YORK 11:35 | TOKIO 01:35

Wycieczki do Skandynawii z Unity Line na 2024 rok

Dodano: 15 gru 2023, 15:51

Już jest! Oferta wycieczek do Skandynawii z Unity Line na 2024 rok

Rok 2024 zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim nowe początki, postanowienia, a także oferta wycieczek do Skandynawii od Unity Line.
Święta to czas spotkań w gronie najbliższych. Być może warto wykorzystać ten czas i zaplanować rodzinną wyprawę? A może znasz kogoś, kto zawsze marzył o wyjeździe do Skandynawii? Taki wyjazd może być znakomitym pomysłem na prezent!
W przedświątecznym zamieszaniu nie masz głowy myśleć o przyszłorocznych wyjazdach? Spokojnie! Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę. A jeśli coś Cię zainteresuje, wszystkie wycieczki, wraz ze szczegółowymi opisami, dostępne są na stronie: sklep.skandynawskiepodroze.pl

GEOspacery

Prawdziwa gratka dla osób aktywnych, które cenią kontakt z dziką przyrodą. Seria wycieczek powstała z myślą o przybliżeniu, niezwykle bogatej, historii geologicznej Skandynawii. Łączymy to z odkrywaniem miejsc ciekawych pod względem kulturowym. 
W ramach tego pakietu dostępne wycieczki o pięknych i tajemniczych nazwach i harmonogramach:
Geologicznym szlakiem na północ Skanii
Na granicy dwóch światów – na pieszo przez półtora miliarda lat
W poszukiwaniu opowieści prastarej rzeki
Spacer w chmurach na krawędzi Danii

Skandynawia

Wyspa, drzewo, zamek: Bornholm i Kopenhaga

Bornholm to niezwykła duńska wyspa, która położona jest zaledwie 100 km od polskiego wybrzeża. W czym jednak tkwi ta niezwykłość? Otóż w nietypowym, niemal śródziemnomorskim klimacie, który sprawia, że rosną tu brzoskwinie, morele, a nawet figowce!
Nie wszyscy wiedzą, ale Kopenhaga również leży na wyspie. A dokładnie w północnej części wyspy Amager. Z tego względu, jedna z naszych wycieczek łączy zwiedzanie Bornholmu z wizytą w stolicy Danii.    

Długi weekend na Bornholmie
Bornholm. Zielona wyspa Bałtyku
Z wyspy na wyspę – Bornholm i Kopenhaga
Celebrujemy!
Wakacje, majówka, Halloween, a może Święta? Wycieczki zaplanowane z myślą o tych okazjach zawsze cieszą się w UL dużym powodzeniem. Nic zresztą dziwnego! Kopenhaga, w zależności od okazji, potrafi się zmienić nie do poznania. Dlatego warto ją odwiedzić podczas listopadowego święta duchów lub w okresie grudniowych świąt. A wakacje i długi weekend również tworzą świetne wyjazdowe okazje, choćby do Legolandu!
Majówka w Skandynawii
Zabawa na całego Legoland i Kopenhaga dla każdego
Halloween w Kopenhadze
Świąteczne Jarmarki w Kopenhadze

Klasyka zawsze na czasie!
Wygoda, mnóstwo wrażeń i pomysłowy plan, który pozwala wykorzystać czas spędzony w Skandynawii na sto procent! O czym mówimy? O tematycznych wycieczkach objazdowych, naturalnie! Wystarczy wybrać wymarzony kierunek, a my zajmiemy się resztą!
Kopenhaga, Malmö, Lund z wizytą u sąsiadów
ToSKANIA z (w)innej perspektywy
Oslo – ekologiczne miasto przyszłości
Na spotkanie z Norwegią
Odwiedziny u Hamleta i w Browarach Carlsberg

Każdą z wycieczek zaplanowanych na 2024 rok można kupić wygodnie online pod adresem: sklep.skandynawskiepodroze.pl – tam też można zapoznać się ze szczegółowymi opisami każdej oferty. Zapraszamy!

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-22

1 EUR - 4,3199 1 USD - 3,9804
1 CHF - 4,5379 1 GBP - 5,0454

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin