WARSZAWA: 08:52 | LONDYN 06:52 | NEW YORK 01:52 | TOKIO 15:52

XIX Regaty Unity Line dobiegły końca – ceremonia wręczania nagród (zdjęcia)

Dodano: 04 Sie 2019, 20:42

Wręczeniem nagród i paradą jednostek na Bałtyku zakończyły się XIX Regaty Unity Line. Na trasie Extreme pierwsze miejsce zajął jacht „Dancing Queen”, drugie „Incanto”, a trzecie „Lalelu”. Najszybciej najdłuższą trasę regat pokonał jacht Fujimo zdobywając „Błękitną Wstęgę”, którą tradycyjnie wręczyła Jowita Waszczenko. Pozostałe wyniki zaprezentujemy po oficjalnej publikacji przez organizatorów.
– Regaty odbyły się przy pięknej żeglarskiej pogodzie, która zaprasza do żeglowania i mam nadzieję, że tak będzie również w kolejnych edycjach regat- powiedział podsumowując tegoroczne zawody, sędzia główny Jerzy Kaczor.
Największym jachtem biorącym udział w regatach był „Dancing Queen”, najstarszym zbudowany w 1906 roku „Nadir”.
Wspaniała atmosfera, świetna pogoda, wspaniała zabawa i prawdziwe żeglarskie święto to atrybuty, które od lat wyróżniają regaty Unity Line, tak było również w tym roku. W przyszłym roku regaty odbędą się po raz dwudziesty, obchodzić więc będą skromny, ale z pewnością ważny jubileusz. Oj będzie się działo!!!

Fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin