WARSZAWA: 19:50 | LONDYN 17:50 | NEW YORK 12:50 | TOKIO 02:50

XV Jubileuszowe Regaty Unity Line, Świnoujście 7-8 sierpnia

Dodano: 06 Sie 2015, 11:40

Unity Line obchodzi podwójny jubileusz. Armator nie tylko świętuje 20-lecie istnienia na rynku bałtyckich przewozów promowych, ale już po raz piętnasty organizuje Regaty Unity Line. Zmagania ponad 100 jednostek odbywające się w dniach 7-8 sierpnia będzie można podziwiać z plaży w Świnoujściu, gdzie dla mieszkańców i turystów przygotowane zostaną strefy Unity Line.
Pierwsze zorganizowane przez Unity Line regaty były kameralnymi zawodami, w których uczestniczyło 19 jachtów i 80 żeglarzy ze szczecińskich klubów. Dzięki pasji organizatorów i gromadzonym przez lata doświadczeniom obecnie regaty Unity Line są największą imprezą odbywająca się na Morzu Bałtyckim. W XV Regatach Unity Line w siedmiu różnych klasach, rywalizować będzie około 100 jednostek i aż 400 żeglarzy.
Regaty Unity Line cieszą się zasłużoną renomą nie tylko wśród polskich miłośników żeglarstwa, biorą w nich udział także Duńczycy, Niemcy, Francuzi i Rosjanie.
W ciągu dwóch dni uczestnicy Regat Unity Line pokonają trasę wyścigową- typowo regatową, wzdłuż świnoujskiego wybrzeża. Po zakończonych zmaganiach żeglarze tradycyjnie zostaną nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazje do uczczenia podwójnego jubileuszu Unity Line podczas uroczystości zakończenia regat w Porcie Jachtowym w Świnoujściu.
Zmagania wszystkich załóg będzie można obserwować ze świnoujskiej plaży. Unity Line zaprasza do podziwiania zmagań żaglowców w strefie relaksu lub w czasie doskonałej zabawy w strefie aktywności. Obie strefy zlokalizowane będą w pobliżu zejścia znajdującego się przy hotelu Interferie.

image description

image description


XV Regaty Unity Line_statuetki
Regaty Unity Line

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-07-23

1 EUR - 4,5747 1 USD - 3,8851
1 CHF - 4,2208 1 GBP - 5,3349

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin