WARSZAWA: 18:53 | LONDYN 16:53 | NEW YORK 11:53 | TOKIO 01:53

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA nagrodzony złotą statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2020

Dodano: 04 lut 2022, 9:00

XXX edycja konkursu Lider Polskiego Biznesu za nami. W tym roku prestiżowa nagroda przyznawana firmom przez Business Centre Club trafiła do Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA.
Jury konkursu oceniając działalność firm bierze pod uwagę wiele czynników, m.in. parametry finansowe, politykę rozwojową, innowacyjność, działania proekologiczne i politykę socjalną. W tym roku firmy aplikujące o ten tytuł, miały jeszcze jedną płaszczyznę, z którą musiały się zmierzyć – pandemię Covid-19. Po wnikliwej analizie nadesłanych ankiet konkursowych za 2020 r. wyłoniono nominowanych i zwycięzców. Wśród zdobywców nagród w postaci Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu znalazł się ZMPG SA.
Business Centre Club przyznaje tytuł Lidera Polskiego Biznesu już 30 lat. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług czy struktury własności. Nominacje i Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Gali Liderów, która od grudnia 1994 roku odbywała się w Teatrze Wielkim a w czasach pandemii przeniosła się do Pałacu Lubomirskich. Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku, mogą w następnej edycji konkursu ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki.

Port Gdańsk

Źródło: Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin